Nauka jazdy

nauka logo2Nasi instruktorzy są nie tylko ekspertami z zakresu przepisów ruchu drogowego i prowadzenia samochodu, lecz także pod względem metodyki nauczania, psychologii i komunikacji. Są zdyscyplinowani, życzliwi, kulturalni oraz profesjonalni pod każdym względem. Dlatego możesz być pewien, że podczas kursu zapoznamy Cię z umiejętnościami potrzebnymi do samodzielnej jazdy, właściwego radzenia sobie w różnych sytuacjach drogowych, a w konsekwencji do zdania egzaminu państwowego

Nasza oferta:

GWARANCJA PROFESJONALNEGO PRZYGOTOWANIA DO EGZAMINU PAŃSTWOWEGO

Tylko u Nas gwarantujemy Ci najlepsze przygotowanie do egzaminu zarówno teoretycznego jak i praktycznego oraz zapewniamy pełną pomoc na każdym etapie szkolenia.

ZE ZNAJOMYMI TANIEJ

Poleć Nas swoim znajomym i namów ich na wspólny kurs. Możesz zabrać kolegę, koleżankę, sympatię czy kogoś z rodziny a będziesz czół większe wsparcie ale przede wszystkim możesz liczyć na bonifikatę pieniężną lub w miarę potrzeb dodatkowe lekcje gratis. (50zł rabat lub godzina przed egzaminem)

UCZYŁ SIĘ U NAS KTOŚ Z TWOJEJ RODZINY?

Jeśli był już ktoś u Nas z Twojej rodziny, a ty Nam się tym pochwalisz z pewnością możesz otrzymać dodatkową godzinę nauki gratis.

KURS EXPRESS

Sezon szpinakowy w Niemczech się zbliża?, Szwedzkie borówki już gotowe?, ale wcześniej wymarzyłeś sobie jeszcze zrobienie prawa jazdy, żeby jesienią nie kolidowało ci to ze szkołą lub pracą, u Nas kurs zrobisz tak szybko jak tylko będziesz chciał i tak szybko jak to tylko będzie możliwe.

UCZNIOWIE I STUDENCI MAJĄ ZAWSZE LEPIEJ

Jesteś uczniem/studentem naszych szkół/uczelni lub wyjechałeś sprawdzić jak uczy/studiuje się w Lublinie lub innym mieście, zabierz ze sobą legitkę i zapisz się już dziś na kurs przygotowany specjalnie dla Ciebie (w zależności od potrzeb dodatkowe godzinki lub rabaty cenowe)

SYSTEM RATALNY

Nie musisz mieć pełnej kwoty od razu, u Nas jak w Media Markt – „Raty Totalne 0%”!!!